Документи на всі види соціальних допомог відтепер приймають в Копачівській сільській раді

Дата: 04.08.2020 11:37

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» передбачено ряд змін для забезпечення доступу до соціальної допомоги громадян та родин, що її потребують, об’єктивності під час її призначення та спрощення оформлення необхідних документів.

Так з 1 липня заяви щодо призначення усіх видів соціальної допомоги, житлової субсидії з необхідними документами від мешканців Копачівської сільської ради приймаються уповноваженою посадовою особою сільської ради та передаються в управління соціального захисту населення Рожищенської райдержадміністрації, яким безпосередньо і здійснюється призначення і виплата державної соціальної допомоги.