До уваги мешканців Копачівської сільської ради, які звертаються за призначенням усіх видів соціальної допомоги!

Дата: 04.08.2020 11:44

Заява та декларація вважаються такими, що не подані, у разі внесення не у повному обсязі відомостей про членів сім?ї (прізвище, ім’я та по батькові, сімейний стан, число, місяць і рік народження, серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України чи іншого документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства), реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають  відмітку в паспорті).

Тому особливо звертаємо увагу батьків на наявність ідентифікаційних кодів у дітей від народження. Отримати індивідуальний податковий номер можна, звернувшись з відповідною заявою до Рожищенської державної податкової інспекції Ківерцівського управління ГУ ДФС у Волинській області за адресою: м. Рожище,вул. Кондратюка, 1.