Вокальний колектив Копачівської ОТГ здобув І місце на обласному фестивалі-конкурсі

Дата: 20.09.2020 13:31

Відбувся дистанційний фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті заслуженого працівника культури України, композитора та поета Степана Кривенького «Волинь моя, краса моя». На фестиваль-конкурс надійшло 20 відео виступів від вокально-хорових колективів та ансамблів малих форм.

Виступи учасників оцінювало журі, до складу якого входили провідні фахівці вокально-хорового мистецтва області.

За результатами оцінювання журі, володарем Гран-прі став народний аматорський ансамбль народної пісні «Родовід» Камінь-Каширського районного будинку культури під керівництвом Людмили Довгун, який показав нове високо професійне аранжування пісенного гімну нашого краю «Волинь моя, краса моя».

При визначенні переможців журі брало до уваги вікову категорію учасників, тому у номінаціях «Хорові колективи» та «Вокальні ансамблі» місця розподілялися окремо серед колективів середнього та старшого віку. Вокальний ансамбль «Рідні люди» БК с. Копачівка Копачівської сільської ради під керівництвом Петра Сітовського здобув І місце.