В Кременці відбувся концерт до Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Дня створення Української Повстанської Армії

Дата: 15.10.2020 11:35

14 жовтня, Україна відзначає День захисника України, День козацтва, День Української повстанської армії та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Вже доброю традицією стало кожного року відзначати це свято в громаді спільно. Цього року урочистості відбулися на території Кременецького старостинського округу.

Присутні виконали Державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували спочилих під час проведення ООС на сході України вояків.

Усіх учасників заходу привітали зі святами представники органів влади Копачівської сільської ради.

А працівники закладів культури підготували чудовий святковий концерт та книжково-люстраційну виставку-пам'ять "Козацькому роду нема переводу".