Щодо розгляду питання надання згоди та прийняття майна об’єктів спільної власності громад району

Дата: 16.10.2020 13:38

9 жовтня під час засідання сесії Копачівскої сільської ради розглянули питання прийняття у комунальну власність  територіальних громад майновий комплекс комунального некомерційного підприємства «Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рожищенської районної ради та земельної ділянки. Напередодні сесії члени депутатських комісій Копачівської сільської ради разом з головою Олександром Совтисом відвідали об’єкт та детально його оглянули. Після тривалого обговорення рішення про передачу майнового комплексу військкомату у комунальну власність Копачівської сільської ради не прийняли тому що:

• В комунальну власність буде передана не амбулаторія, а лише приміщення, утримувати яке доведеться Копачівській ОТГ.
  • Земельна ділянка, на якій розташоване приміщення перебуває у власності Рожищенської районної ради. Кадастровий номер ділянки – 0724510100:09:024:0129
  • До Копачівської ОТГ звернулася координаторка проекту «Світового банку» Оксана Гичук з проханням, після прийняттямайна в комунальну власність, можливо, дофінансувати виконання робіт за кошти місцевого бюджету.