До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 02.02.2021 09:52

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

Повідомляємо про те, що відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у 2021 році Копачівській сільській раді з державного бюджету виділена субвенція на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнорбильської катастрофи.

Для відшкодування коштів за надані послуги з безкоштовного зубопротезування та відшкодування  коштів за придбані лікарські засоби пільговикам необхідно звернутися до Копачівської сільської ради та подати документи: заяву встановленого зразка, оригінал пільгового рецепта зі штампом «відпущено», оригінал касового чека, копію посвідчення для осіб 1 та 2 категорії, підтверджуючу довідку про право на пільги для осіб 3 категорії.