Вітання голови Копачівської об'єднаної територіальної громади з Великоднем

Дата: 30.04.2021 10:07

Шановна  Копачівська громада!

Днями ми  відзначатимемо  один з найсвітліших днів  для всього  православного світу -  свято  Світлої Пасхи  Христової!

Нехай у це величне свято  проллється  світло в душу  кожної людини, нехай кожен з нас стане  трішки добрішим  і милосерднішим! Нехай цей день творить чудеса, дарує вам здоров’я, щастя, добро, натхнення, душевне тепло, турботу  близьких  і любов! Нехай  Господь  буде  з вами завжди!

Зі святом! Христос Воскрес!

З повагою, Олександр Совтис

голова Копачівської ОТГ