Вітання з Днем Матері

Дата: 07.05.2021 15:31

Любі наші матері!

Щиро вітаю Вас із чудовим святом – Днем матері!
Мама – найдорожча у світі людина, джерело нового життя, безмежної любові, всеперемагаючого добра, ніжності та ласки.

Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими і щасливими зростають Ваші дітки: і рожевощока малеча, і статні юнаки та дівчата, ті,  котрі самі пізнали щастя батьківства  і ті, кому вже життя помережило скроні сріблом. Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословіння!

Найщиріші слова подяки адресую багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Ви – уособлення доброти, милосердя й шляхетності, ви піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі.

Доземний вам уклін і щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.
Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя і добра
!

З повагою, Копачівський сільський голова