Відбулося засідання виконавчого комітету Копачівської сільської ради

Дата: 25.05.2021 11:08

Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили  план заходів,  спрямованих на запобігання  та  протидію боулінгу ( цькуванню)  в закладах освіти  Копачівської сільської ради:

1. Сприяння запобіганню та  протидію булінгу  ( цькуванню) в закладах освіти.
  2. Забезпечення  створення у  закладі освіти  безпечного освітнього середовища .
  3. Професійний розвиток  та підвищення  кваліфікації  педагогічних ( науково -  педагогічних працівників) .

Рішення  про надання  дозволу  на укладення  договору  купівлі – продажу  частки житлового  будинку, де  зареєстровані  та  мають  право  користування  малолітні діти.

Під час засідання виконавчого комітету прийняте рішення про затвердження  посадових  інструкцій працівників  Копачівської сільської ради . З метою  забезпечення ефективної роботи  працівників  Копачівської сільської ради, здійсненням  контролю за їх діяльністю:

1. Внести зміни в посадову  інструкцію спеціаліста І категорії відділу з питань  гуманітарної політики  Копачівської сільської ради
  2.  Ознайомити працівників Копачівської сільської ради  з посадовими інструкціями  відповідно до посади
  3.  Контроль за виконанням розпоряджень.

Рішення про затвердження звіту  про  виконання бюджету  територіальної громади за І квартал 2021 року. Затвердили звіт про виконання бюджету  об’єднаної  територіальної громади за І квартал 2021 року:

• За доходами в сумі 10 195 435,58грн., у тому числі : загального фонду  -  в сумі 9 981 496,93 грн.( з урахуванням  трансфертів),  спеціального фонду – 213 938,65 грн.;
  •  За видатками  в сумі 10 823 966,15 грн., у тому числі  видатків загального фонду  - 10 640 243,67 грн.,  видатків спеціального  фонду – 183 722,48 грн.

Виконавчий комітет  сільської ради  активізував роботу  щодо використання  всіх можливих резервів у питанні  наповнення бюджету  та забезпечення  виконання планових показників.