Вітання з нагоди міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 09:05

Дорогі діти, шановані батьки, жителі нашої громади!

Щороку 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей.

Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

Адже діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме в них ми бачимо любов до життя, щирість та надію!

Тому обов’язок кожної родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити належний рівень виховання та дотримання їхніх прав.

Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей від життєвих розчарувань та помилок. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Щиро дякую всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей.

Слова особливої поваги людям, які піклуються про дітей, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Любі діти! Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка.

Щасливого дитинства!

З повагою,