В Копачівській сільській раді відбулися земельні торги!

Дата: 14.06.2021 17:03

Земельна ділянка розташована : Волинська область, Рожищенський  район,  на території Копачівської сільської ради ( за межами населеного пункту Олександрівка)

Переможець земельних торгів  -  Фермерське господарство  « Приріст», представник Самолюк Сергій Степанович.

Право  оренди  земельної ділянки  сільськогосподарського  призначення  комунальної власності  терміном на 7 ( сім) років , площею 2, 4444га,  кадастровий номер 0724582900:03:002:0076, що розташована  на території  Копачівської сільської ради , категорія   земель -  землі сільськогосподарського призначення; цільове призначення – для  ведення товарного  сільськогосподарського виробництва  ( 01.01); вид використання земельної ділянки -  для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва.