Вшанування пам'яті загиблого Героя учасника АТО Мельничука Олександра Степановича

Дата: 16.06.2021 09:54

16 червня 2021 року – 5 років  з дня загибелі  нашого земляка, воїна АТО  Мельничука Олександра Степановича. Секретар Копачівської ОТГ  Кравчук Тетяна  Петрівна разом з працівниками  Рожищенського районного територіального  центру  комплектування та соціальної підтримки   зібралися на кладовищі, аби  вшанувати пам’ять  Мельничука Олександра. Присутні поклали квіти на могилу героя , вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Мельничук Олександр Степанович народився 30 грудня 1975 року в селі Тростянка Рожищенського району.
Був призваний на службу під час третьої хвилі мобілізації, в 92 ОМБР служив водієм, мав звання молодшого сержанта.

Пам’ятаймо про тих, хто воював за Україну та віддав найцінніше – життя!