Привітання голови Копачівського ОТГ з Днем медичного працівника!

Дата: 18.06.2021 09:34

Шановні наші лікарі, медичні сестри, працівники медичного забезпечення.

Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем медичного працівника.

День медичного працівника України – світле свято наших лікарів, фельдшерів і медсестер, водіїв «Швидкої допомоги», санітарок і лаборантів, тих, хто охороняє здоров'я жителів нашої громади. У медицині немає другорядних професій - від кожного з вас, від вашої уваги, вашого терпіння, вашої самовіддачі, залежить життя багатьох людей.

Висловлюю найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя.

Бажаю всім Вам, вашим сім’ям добра і злагоди, здоров’я і щастя, благополуччя і життєвої енергії, нових досягнень у вашій нелегкій, почесній і такій необхідній праці.

З повагою, Копачівський сільський голова

Олександр Совтис