Вітання голови Копачівського ОТГ з Днем Конституції України

Дата: 25.06.2021 13:33

Шановні жителі!

Щиро вітаю вас з Днем Конституції України!

28 червня увійшло в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу. Саме цей документ є запорукою стабільного розвитку  та утвердження нашої держави як демократичної, незалежної і цивілізованої у світовому товаристві.

День Конституції України – це День нашої зрілості й нашої гордості, бо верховенство права,  закарбовані в Конституції – справжні, вистраждані цінності нашого народу.

Наш Основний закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України. Нехай це свято надає усім нам сил і впевненості в завтрашньому дні, а у ваших родинах панують злагода і достаток!

З повагою, Копачівський сільський голова

Олександр Совтис