Вітання з Днем Державного прапора України та Днем Незалежності України

Дата: 20.08.2021 12:02

Шановні жителі!

Вітаю вас з Днем Державного Прапора та 30-ю річницею Незалежності України!

Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

Роки незалежності нашої країни стали для всіх нас випробуванням на зрілість, толерантність та патріотизм. Проте вони продемонстрували усьому світові, що Україна зі своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою та працьовитими людьми відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу.

Бажаю вам і вашим рідним миру,  злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України.

Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

З повагою, Копачівський сільський голова

Олександр Совтис