Проєкти рішень чергової 11 cесії 8 скликання Копачівської сільської ради

Дата: 20.09.2021 23:17

Про утворення старостинських округів Копачівської сільської ради

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради від 17.11.2020 року №1/11 «Про затвердження старости сіл Березолуки, Підгірне, Яблунівка, Кроватка Копачівської сільської ради»

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради від 17.11.2020 року №1/12 «Про затвердження старости сіл Залісці, Ужова Копачівської сільської ради»

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради від 17.11.2020 року №1/13 «Про затвердження старости села Кременець Копачівської сільської ради»

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради від 17.11.2020 року №1/14 «Про затвердження старости села Уляники Копачівської сільської ради»

Про внесення змін до рішення Копачівської сільської ради від 24.11.2020 року №2/3 «Про затвердження старости села Любче Копачівської сільської ради»

Про внесення змін в Положення про старосту

Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Копачівської сільської ради

Про затвердження Паспорта ризику виникнення надзвичайних ситуацій на території Копачівської сільської ради

Паспорт ризику виникнення надзвичайних ситуацій на території територіальної громади

Про погодження траси проходження волоконно-оптичної лінії зв’язку «Луцьк-Топільне»