Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади Спеціаліста І категорії-юрисконсульта Копачівської сільської ради.

Дата: 14.01.2022 11:51

Копачівська сільська рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Спеціаліста І категорії-юрисконсульта Копачівської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

- вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра;

- вільне володіння державною мовою;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності – не менше 2 років;

- знання основ роботи на комп’ютері та використання відповідних програмних засобів (MS Word, MS Exel, Internet Explorer).

Основні функціональні обов’язки:

Функціональні обов’язки:

1.Підготовка, доопрацювання та візування проектів рішень сільської ради, виконкому, розпоряджень сільського голови та інших документів, що приймаються органами місцевого самоврядування, щодо їх відповідності вимогам чинного законодавства.

2.Підготовка проектів розпоряджень сільського голови з кадрових питань, та інших питань. Реєстрація розпоряджень сільського голови. Оголошення в пресі про конкурси на заміщення вакантних посад. Підготовка матеріалів для роботи конкурсної комісії.

3.Ведення кадрових справ працівників сільської ради: складання графіків відпусток, підготовка пропозицій про присвоєння чергових рангів. Контроль за своєчасною подачею службовими особами місцевого самоврядування декларацій про доходи.

4.Представлення, за дорученням сільського голови, інтересів сільської ради в судах та інших органах.

5.Надання керівництву сільської ради, виконкому, працівникам та депутатам сільської ради консультацій з правових питань, які входять в сферу діяльності сільської ради.

6.Участь у підготовці проектів господарських договорів, інших цивільно-правових угод: перевірка їх на відповідність чинному законодавству та візування.

7.Участь у підготовці проектів соціально-економічного та культурного розвитку села. Юридичний супровід цих проектів.

8.Прийом громадян. Розгляд скарг, пропозицій та звернень жителів села.

9.Підготовка на виконком пропозицій щодо розміщення реклами, документів дозвільного характеру, договорів.

10.Юридичний супровід питань пов’язаних з придбанням та відчуженням комунального майна та земель територіальної громади, передачею їх в оренду та користування.

11.Виконання доручень сільського голови.

12.Організація роботи адміністративної комісії;

13. Відповідальність за охорону праці в Копачівській сільській раді.

Заяви для участі в конкурсі приймаються до 13 лютого 2022 року включно.

До заяви додаються:

- заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копія документа, який посвідчує особу;

- заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

-  довідка про допуск до державної  таємниці (у разі його наявності);

- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції";

-сертифікат на знання державної мови.

Умови оплати праці: посадовий оклад – 4800,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг посадової особи місцевого самоврядування, інші надбавки та премія (у разі встановлення).

Додаткову інформацію можна отримати у Копачівській сільській раді (с. Копачівка, вул. Першотравнева, 46; тел. 99-1-31).

Перелік питань