Урочисте відкриття оновленого будинку культури

Дата: 15.01.2022 23:06

У п’ятницю, 14 січня 2022 року в Копачівській  територіальній громаді відбулася  визначна подія  урочисте відкриття оновленого приміщення будинку культури.

Капітальний ремонт  відбувся за сприяння народного депутата  України  Вячеслава Рубльова.

Було здійснено загальнобудівельні та спеціальні роботи в деяких приміщеннях будівлі, а саме: капітальний ремонт даху  та глядацького залу,   замінено вікна та двері, придбано   одяг сцени.

Фото без описуФото без опису

На урочисту подію зібралася громада села, прибули поважні гості: голова  Луцької районної ради  Олександр Омельчук, радник голови  Юрій Ройко, депутати Волинської обласної ради Філіпчук Оксана Романівна та Харченко  Юрій  Васильович.

Після офіційної частини в відремонтованому  глядацькому залі  пролунав ,  фестиваль різдвяних колядок та щедрівок « Громада колядує»!

Також  була представлена  виставка  робіт « Краща різдвяна композиція»

В будинку культури панував радісний настрій, лунав сміх дітей , щирі посмішки присутніх.