Відбувся конкурс читців " Мій любий краю"

Дата: 14.02.2022 15:21

Відповідно до розпорядження сільського голови  від 24 січня 2022 року №10 «Про проведення конкурсу  читців «Мій любий краю» присвяченого 151-й річниці від дня народження Лесі Українки. Проведено конкурс  читців 14 лютого у приміщенні публічної бібліотеки села Копачівка .Тут нас зустріла тематична книжкова виставка та фотозона , яку оформила  Лілія Захарчук та Тетяна Панас   .
     У конкурсі взяли участь 15 учасників із різних клубних закладів . Нелегко було журі визначити переможців , адже виконавці,як зазначила Світлана Шукалович , дуже талановиті.Вони зуміли відтворити глибину авторської душі .
      Переможцями стали  у ІІІ віковій категорії Жанна Кузьмук ( клуб села Березолуки)уривок  із твору «Бояриня» та Лідія Рудчук ( БК с.Любче) вірш «Напам’ять». У І віковій категорії переможцями стали Мар’яна Кузницька (БК села Копачівка) вірш «Конвалія» та Олександра Дацюк (клуб села Березолуки)  уривок із твору «Лісова пісня» .У ІІ віковій категорії переможцем стала Юлія Колачинська ( клуб села Тростянка) монолог «Одержима».Усі учасники були нагороджені дипломами.
 Вітаємо  переможців  та бажаємо нових перемог !