Копачівська громада
Волинська область, Луцький район

Перейменування вулиць в Копачівській територіальній громаді

Дата: 04.05.2022 14:42
Кількість переглядів: 1792

Фото без опису

Відповідно до Закону України від 09 квітня 2015 року №317-VIII Про засудження

комунiстичного та нацiонал-соцiалiстичного (нацистського) тоталiтарних

режимiв в Україні та заборону пропаганди).»

Перелік вулиць Копачівської територіальної громади , які потрібно перейменувати  згідно з вимогами  Закону України VIII Про засудження  комунiстичного та нацiонал-соцiалiстичного (нацистського) тоталiтарних режимiв в Україні  та заборону пропаганди)», на підставі листа Луцької  Районної Військової  Адміністрації  Волинської області:

Назва населеного пункту

Назва вулиці

1

С. Копачівка

Вул. Першотравнева

2

С.Залісці

Вул. Колгоспна

3

С. Кроватка

Вул. 1 Травня

4

С. Уляники

Вул. Сибірська

 

 Опитування  можна пройти і запропонувати свою назву за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScb60sYfNrZ8htCYB1WamuVFynTkXIoi3KWRWgwtCwKMbDnrg/viewform

                                      Роз’яснення щодо перейменування вулиць

Для фізичних осіб згідно з чинним законодавством перейменування вулиці не є підставою для того, щоб переробляти правовстановлюючий документ на нерухоме майно. Усі документи, які знаходяться у власників, є чинними і юридичної сили не втрачають.

Внесення коректив до правовстановлюючих документів проводиться за необхідності, зокрема, під час купівлі, продажу, відчуження об’єктів нерухомого майна, оформлення спадщини тощо. При цьому, при проведенні технічної інвентаризації та оформленні нових правовстановлюючих документів достатньо додати до документів офіційні дані щодо відповідного рішення органу місцевого самоврядування про зміну найменування вулиці.

Що стосується перереєстрації місця проживання, слід зазначити, що тривалість цієї процедури не обмежена в часі. Перереєстрацію мешканці перейменованих вулиць можуть проходити під час заміни паспорта, оновлення фотокарток, зміни прізвища тощо, тобто коли у людини виникає потреба звернутись до паспортиста.

Щодо юридичних осіб та підприємців, то на них розповсюджується дія статті 16 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців”, який прийнятий з метою забезпечення органів влади достовірною інформацією про юридичних та фізичних осіб. Відповідно до цього закону, якщо в установчих документах юридичної особи містяться відомості про її місце реєстрації, то в разі зміни назви вулиці така юридична особа повинна внести зміни до установчих документів, які пов’язані зі зміною місця реєстрації.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь