Працівники сільської ради долучилися до акції «Всесвітній день вишиванки»

Дата: 19.05.2022 18:35

Традиційно у третій четвер травня серед українців всього світу проходить акція «Всесвітній день вишиванки». Долучитись до неї у цей день може кожен охочий, просто одягнувши вишиту сорочку на роботу чи до навчального закладу.
З роками День вишиванки перетворився на самобутнє свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
До всесвітнього флешмобу щорічно долучаються й працівники Копачівської територіальної громади. У такий спосіб ми виражаємо свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість.

Пишаймося цим!

Єднаймося!

Працюємо задля нашої перемоги!

Слава Україні! Слава нашим захисникам!