Захищаючи Україну загинув мешканець села Кременець Філіпчук Анатолій Святославович

Дата: 23.05.2022 14:03

Під час виконання бойового завдання загинув мешканець села Кременець Філіпчук Анатолій Святославович, 13.01.2002 року народження.

Зустріч  загиблого відбудиться  23  травня  2022 року  орієнтовно  о 15:00 год.  в с. Копачівка.

Маршут проходитиме через села : Копачівка, Кременець.

Прохання до  жителів Копачівської громади зустріти тіло нашого Героя живим коридором.

Останнє  прощання  із загиблим Героєм  відбудеться  в вівторок 24 травня орієнтовно   о 12:00  в  рідній домівці, в селі  Кременець.

Висловлюємо  щирі співчуття родині та близьким загиблого Героя. Ми завжди будемо пам’ятати і шанувати подвиг наших земляків, які поклали життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Світла і Вічна пам'ять Герою!