Відбувся благодійний концерт «Одна – єдина на білім світі»

Дата: 27.06.2022 15:41

Зараз потрібно допомагати нашим воїнам подолати ворога і кожен, як може, наближає перемогу.

За участю  творчих колективів та окремих виконавців Копачівської громади в підтримку воїнам ЗСУ відбувся благодійний концерт «Одна – єдина на білім світі » . Спільними зусиллями було зібрано 11312 грн.

Дуже дякуємо  усім тим, хто долучився до благодійного заходу та збору коштів в підтримку воїнів-героїв, наших земляків. Окрему подяку, висловлюємо Гресь Вірі Іванівні за  допомогу в зборі коштів.

Сподіваємось, наш щирий вклад посприяє тому, що Україна буде незалежною, єдиною, вільною, а наші бійці повернуться додому живими та здоровими! Віримо у процвітання України та благополуччя українського народу! Слава Україні! Героям Слава!