Проєкт «Вихователь безпеки»

Дата: 26.09.2022 10:00

Проєкт «Вихователь безпеки» це - підготовка спеціалістів з безпеки в освітньому середовищі.

І зараз у вас є можливість подати анкету щодо участі у другому етапі проєкту.

Така можливість доступна до 30 вересня 2022 року.

Посилання на анкету

Проєкт «Вихователь безпеки» реалізовується за ініціативи Ювенальна Поліція України Національна поліція України та МВС України у співпраці із Міністерство освіти і науки України, Мінрегіон, Освітній омбудсмен Сергій Горбачов, Асоціація міст України, Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад, ГО «Безпечний освітній простір» та за підтримки UNICEF Ukraine та власне громадами.

Мета проєкту – створення безпечного освітнього середовища для дітей, удосконалення партнерства та комунікації поліції, рятувальників, закладів освіти, громади, батьківського та учнівського врядування.