Прийміть привітання з нагоди Дня дошкілля!

Дата: 25.09.2022 09:00

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання.

Дитячий садок – це перший освітній заклад, який зустрічає дитину.

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає величезного терпіння, самовіддачі та нескінченної любові до своєї справи.

Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Ваша праця - шляхетна. Ви вносите неоціненний вклад у виховання підростаючого покоління, даєте їм можливість вирости розумними, здатними, здоровими, фізично розвиненими людьми.

В цей особливий день щиро вітаємо усіх працівників дошкілля із професійним святом!

Ми бажаємо Вам у Ваше професійне свято гарного настрою та подяки від вихованців! Будьте щасливі, здорові і успішні! Нехай енергія не вичерпується, а оптимізм допоможе реалізувати всі найскладніші завдання в житті.

Діліться своєю мудрістю, вчіть дітей бути справедливими, чесними, надійними, щоб вони змогли впевнено увійти в життя справжніми людьми.

Спасибі вам велике за вашу самовіддану працю, за вашу любов до дітей, за терпіння, за прагнення до роботи.