Привітання до Дня захисників і захисниць України!

Дата: 14.10.2022 08:00

Сьогодні, 14 жовтня, в Україні відзначають День захисників та захисниць України, День українського козацтва та церковне свято Покрова Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

Цьогоріч це свято набуло для нас нового значення, тому нам потрібно вшанувати мужність, бойовий подвиг та героїзм захисників та захисниць незалежності і територіальної цілісності нашої Батьківщини.

З нагоди свята вітаємо всіх, хто носить високе звання захисника чи захисниці України!

Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам і матерям солдатів та бажаємо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам і вашим родинам. Нехай вдома вас завжди чекають рідні і дорогі серцю люди.

Ми від усього серця  дякуємо вам за відданість своїй державі, за сміливість та відвагу, якими ви здобуваєте перемогу.

Бажаємо вам спокійного та мирного неба над головою.

Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Дякуємо всім, хто береже спокій наших рідних, наших дітей і наших домівок. Ми у ваших надійних руках! Залишайтеся такими ж сильними, добрими, мудрими і обов’язково повертайтеся додому! Ми на вас чекаємо!