Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 17.10.2022 12:03

17 жовтня 2022 року Копачівський сільський голова Олександр Совтис провів засідання комісії з питань захисту прав дитини Копачівської сільської ради. Основним завданням Комісії є забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини розглядалося звернення мешканки с.Копачівка про позбавлення батьківських прав батьків щодо їх неповнолітнього сина. У ході засідання члени комісії поспілкувалися із заявницею, з матір’ю та її сином, й ухвалили рішення, спрямоване на захист прав та інтересів дитини.

Також під час засідання переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.