Цикл лекцій-презентації з історії сіл Копачівської громади історика Сергія Янішевського

Дата: 25.10.2022 15:46

У неділю, 30 жовтня, о 18:00 у приміщення молодіжного центру DidUhim (БК села Копачівка, II поверх), стартує цикл лекцій-презентації з історії сіл Копачівської громади "Як усе починалося" історика Сергія Янішевського. Вхідний внесок 50 гривень - 100% коштів буде спрямовано на ЗСУ місцевим бійцям. Захід не відбудеться, якщо не збереться необхідна кількість слухачів.  До п"ятниці, 28 жовтня, проводиться попередня реєстрація бажаючих, щоб зрозуміти чи є коло зацікавлених осіб.

Анкета для реєстрації охочих: