Соціальна робота в громаді

Дата: 03.11.2022 12:04

2 листопада 2022 року мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, здійснила виїзд у сім’ї Копачівської громади, щодо яких надійшли повідомлення про вчинення домашнього насильства. Представники мобільної бригади провели профілактичні бесіди з членами сімей, надали консультації та соціально-психологічну допомогу відповідно до їх потреб.

В ході соціальної роботи відвідано сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах та не створюють належних умов для виховання дітей. Батькам роз’яснено про відповідальність за неналежне виконання обов'язків, вчинення сімейного насилля, розпивання алкоголю в присутності дітей.

Також проінформовано сім’ї про особливості надання соціальних послуг під час дії в Україні воєнного стану, надано консультації щодо дотримання у родинах правил безпечного користування електроприладами, пічним опаленням.

За результатами соціальної роботи прийнято відповідні рішення з метою захисту прав та законних інтересів дітей.