Вітання з Днем працівників сільського господарства

Дата: 18.11.2022 15:27

Шановні аграрії! Сердечно вітаю вас з Днем працівника сільського господарства. Ви - люди, що надійно забезпечують продовольчий тил нашої держави, продовольчу безпеку населення країни. Ваші натруджені руки пахнуть хлібом і землею, ви невпинно трудитесь, допомагаєте армії, забезпечуєте всіх найнеобхіднішим, допомагаєте, співчуваєте, безмежно любите рідну землю. Ви - щирі і самовіддані, вашій насназі можна позаздрити, адже незалежно від пори року і погоди за вікном ви невпинно працюєте. Бажаю вам миру і добра, злагоди, здоров’я, сімейного благополуччя, достатку, щедрих  врожаїв, погожої днини, Божої благодаті.

З повагою

сільський голова                                                               Олександр СОВТИС