Дорогі захисники та захисниці, із святом !!!!

Дата: 06.12.2022 10:39

Шановніі захисники та захисниці УКРАЇНИ!!

В ваших руках доля кожного, тихі ранки, мирні ночі і спокійні вечори, і де б ви зараз не були, зморені в окопі чи на полі бою, в тилу чи на нулі - повертайтеся живі, повертайтеся до рідного дому, де вас так чекають. Ви наша сила, щит, крила, могутні руки, що борються за свободу, з рідних земель женуть ворога, лиш з вами правда, з вами Бог. Дякую за все кожному і кожній, захоплююсь, пишаюсь. Нехай  стоять за вами Небеса, міцним буде здоров'я, незламною віра та воля у перемогу. З болем і скорботою згадуємо кожного загиблого, ваш подвиг -  неоціненний, ви Герої нашого народу.  Дякую всім хто захищає, військовослужбовцям, учасникам АТО, ветеранам, матерям, батькам солдатів. Чекаємо вас додому з перемогою!Слава Збройним Силам України!Слава Україні!

З глибокою повагою,  Копачівський сільський голова Олександр Совтис.