Привітання з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 08:42

Шановні колеги, працівники, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування! Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян з активною життєвою позицією, умілих організаторів, що в такий нелегкий  для всіх час вболівають за проблеми та дбають про розквіт об'єднаної громади.

Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного бути почутим. Впевнений, що ви й надалі залишитеся мудрими, толерантними, готовими завжди прийти на допомогу та вислухати кожного.

Бажаю від щирого серця — усім, хто працював та  працює на благо  громади,  міцного здоров’я, достатку, благополуччя, родинного затишку, мирного неба над головою та щирої людської вдячності та поваги.

Копачівський сільський голова                        Олександр Совтис