Вітання сільського голови зі Старим Новим Роком та Василем

Дата: 13.01.2023 14:33

Шановна громадо, щиро вітаю Вас з прийдешнім святом!  Нехай Старий Новий рік залишить всі печалі і болі в минулому і принесе тільки радість і щастя, нехай він дійсно буде новим і принесе нові успіхи, починання, подарунки, радісні миті і щасливе мирне життя. І де б ми не перебували зараз - удома, на роботі, в окопі, в дорозі, на рідній землі чи за кордоном - наша родина єдина як ніколи в своїй вірі в єдину перемогу. Нехай у кожну родину прийде злагода, у кожну домівку - достаток, на українську землю перемога, а з нею мир і процвітання на тисячоліття. Бережіть себе, бережіть свої родини, бережіть нашу неньку Україну!

З повагою сільський голова             Олександр Совтис