Відбулось засідання двадцять третьої сесії восьмого скликання Копачівської сільської ради

Дата: 17.01.2023 16:25

Сьогодні, 17 січня було проведено чергову двадцять третю сесію Копачівської сільської ради. Згідно порядку денного було розглянуто  питання щодо внесення змін в бюджет територіальної громади на 2023 рік, затверджено плани роботи Копачівської сільської ради на поточний рік, затверджено Програму забезпечення виконання заходів щодо проведення мобілізації, мобілізаційної підготовки, підготовки молоді до військової служби, проведення призову громадян на військову службу, приписки громадян до призовної дільниці та соціальної підтримки сімей військовослужбовців, які прийняті на військову службу за контрактом на території громади на 2023 рік, Програму роботи з обдарованими дітьми та молоддю на 2023-2026 роки та Положення про преміювання обдарованої учнівської молоді Копачівської сільської ради, питання погодження надання мисливських угідь, розглянуто заяви громадян.