Вітання сільського голови з Днем Соборності

Дата: 22.01.2023 00:52

Шановні жителі Копачівської громади, вітаю Вас з Днем Соборності.  104-річниця від підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної республіки сповнена втратами, горем і болем війни. Сьогодні Соборність для України - безумовна деокупація всіх наших територій, захоплених ворогом, відновлення єдності всіх українських  земель включаючи Крим. Ми очищуємо свою землю від окупантів, відстоюємо простір європейських цінностей, закриваємо собою увесь континент і стоїмо щитом для миру на планеті. У цій неоголошеній війні ми відвойовуємо соборність українських земель як територіальну цілісність, яку свавільно порушила держава-агресор та демонструємо безпрецидентну соборність українського духу і консолідацію та згуртованість всіх громадян, незалежно від регіону проживання чи національності. Українці єдині у цілому світі, і увесь цивілізований світ заодно з Україною. Ми всі разом обов'язково відбудуємо свою країну, станемо ще сильнішими і згуртованішими на рідній землі. Нехай Господь зміцнює нас у цій вірі, благословляє на мудрість, здоров'я, силу та незламність духу. Разом до Перемоги! Слава Україні!

З повагою, сільський голова                                            Олександр Совтис