Робота команд психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП у ЗО Копачівської сільської ради

Дата: 03.02.2023 10:18

Відділ з питань гуманітарної політики Копачівської сільської ради разом з представниками ІРЦ (директор ІРЦ Неля Потрапелюк та фахівець ІРЦ Олена Сива) у напрямі співпраці громад взяли участь у засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами у закладах освіти Копачівської сільської ради.

З робочим візитом було відвідано ОЗЗСО «Ліцей с. Копачівка», ЗЗСО «Ліцей с. Березолуки», ЗЗСО «Гімназія с. Любче» та ЗЗСО «Гімназія с. Уляники» з метою забезпечення ефективності освітнього процесу дітей з ООП, які здобувають освіту в умовах інклюзивного навчання.

Серед завдань:

• визначення напрямів психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг, що можуть бути надані в межах закладу освіти на підставі висновку ІРЦ і забезпечення надання цих послуг;

• моніторинг ІПР за І семестр навчання з метою коригування та визначення динаміки розвитку дитини.