Долучайтесь до об’єднаної штурмової бригади національної поліції України "Лють"

Дата: 08.02.2023 14:17

На виконання доручення Президента України, 13 січня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 30 про утворення як юридичної особи публічного права міжрегіональний територіальний орган Національної поліції — Департамент поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»»
ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПІДРОЗДІЛУ:
З урахуванням сьогодення, в період воєнного стану основними завданнями Бригади є:
- участь з відсічі та стримуванні збройної агресії проти України у взаємодії з підрозділами (військовими частинами) Збройних Сил України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, іншими складовими сил безпеки і оборони,
- проведення ударно-штурмових та ударно-пошукових заходів,
- ліквідація збройного конфлікту або надзвичайної ситуації,
- організації та здійснення заходів щодо рятування людей і забезпечення їх безпеки,
- виконанні завдань територіальної оборони,
- виявлення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів  (розмінування територій в разі необхідності),
- здійснення контрдиверсійних заходів (виявлення та знешкодження диверсійно-розвідувальних сил і незаконних збройних формувань противника),
- проведення аеророзвідки та вогневого ураження противника на території окупованих населених пунктів,
- застосування маневру сил і засобів Бригади для завдання одночасних і послідовних вогневих ударів із різних видів озброєння та невідступним переслідуванням противника (окупанта),
- виявлення позицій ворога,
- знищення військової техніки та живої сили противника,
- проведення стабілізаційних та пошуково-фільтраційних заходів на звільнених територіях,
- застосування групової тактики або тактики штурмових груп для здійснення тактичного прориву оборони противника,
- за рішенням керівництва Національної поліції України сили та засоби Бригади можуть також залучатися до виконання інших невідкладних завдань під час воєнних (бойових) дій передбачених законодавством України.
ГРОШОВЕ УТРИМАННЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПІДРОЗДІЛУ
Плануємо, що поліцейський, який буде працювати у бригаді має отримувати грошову винагороду щонайменше 25 тис. гривень, що на сьогодні є одним з найвищих заробітних плат серед правоохоронних структур.
Мінімальний рівень грошового забезпечення 25 000 грн.
Посада Середній рівень планового грошового забезпечення (на руки)
інспектор, інженер, інструктор 25 400-26 000
командир взводу 30 000-32 000
командир роти 34 000-36 000
командир батальйону 37 000-39 000
Додатково будуть нараховуватися виплати пов’язані з виконанням завдань з відсічі збройної агресії а саме 30 тис. та 70 тис. під час виконання бойових завдань.

КОМПЛЕКТУВАННЯ БРИГАДИ:
Кожен поліцейський пройде курс індивідуальної підготовки та бойове злагодження у складі свого підрозділу, для цього плануємо дещо удосконалити програму підготовки, особливо в частині виконання завдань із застосуванням нового для поліції озброєння і техніки. Бойове злагодження буде проходити на визначених полігонах в умовах максимально наближених до бойових.
За більш детальною інформацією просимо звертатися у приміщення управління ЦНАПів міста Луцьк (м. Луцьк, вул. Л. Українки, 35 та вул. Ковельська 53), а також до працівників Луцького РУП за адресою:
- м. Луцьк, вул. Грибоєдова 2, та за тел. 0971675760, 0986373617.
- м. Горохів, вул. Шевченка 27, та за тел. 0986035854
- м. Ківерці, вул. Залізнична 52, та за тел. 0993321611