Рік незламності

Дата: 02.03.2023 09:47

Рік Незламності.
2022 рік змінив наші життя. Він був роком, коли ми щодня дякували українським Воїнам! Дякуємо і тепер за кожен світанок і за кожен вечір. Дякуємо їм за їхню незламність та мужність, сміливість та стійкість – з такими словами до присутніх звернулася Віра Гресь .
Цей рік, попри великі рани, біль і втрати, навчив нас бути людьми надії.
1 березня бібліотекарі громади на зустрічі за круглим столом розповіли про роботу, яка проводилась у старостинський округах на допомогу ЗСУ. Кожна розповідь унікальна. У кожного свій фронт і своя місія, кожен задля перемоги робить те, що може і те, що вміє. І прослухавши ці розповіді, розумієш, що наші люди щирі, згуртовані, мотивовані і саме за такими стоїть перемога.
Тетяна Панас зі свої дитячим «батальйоном» теж організували збір коштів на потреби ЗСУ. Тож сьогодні найактивнішим дітям Олександр Совтис, голова Копачівської сільської ради, вручив подяки та солодкі подарунки.
З 24 лютого розпочався новий рік для України,віримо що він буде переможним…