Дата: 07.03.2023 15:30

Відбулося засідання виконавчого комітету Копачівської сільської ради під головуванням сільського голови Олександра Совтиса. Під час засідання було розглянуто дев'ять питань порядку денного. Зокрема обговорили питання про продовження всеукраїнської акції "За чисте довкілля", щодо організації освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році в КЗ "ЗДО с.Копачівка", щодо відкликання з простою працівників для організації освітнього процесу у КЗ "ЗДО с. Залісці" та у КЗ "ЗДО с. Кременець". Також затверджено посадові інструкції працівників сільської ради та план роботи та графік звіряння по військовому обліку призовників і військовозобов'язаних на 2023 рік і питання щодо внесення змін в рішення виконавчого комітету від 30.03.2021 р. №17 "Про створення комісії з питань ТЕБ та НС та затвердження її Положення". Крім того розглянуто заяви та різне. З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.