Зроби світ чистішим!

Дата: 12.04.2023 16:25

З приходом квітучої весни вже стало доброю традицією робити генеральне прибирання оселі, подвір'я, дитячих майданчиків, кладовищ, парків, скверів, прибудинкових територій, берегів річок, лісосмуг.   Не стояли осторонь і ми, в рамках акції "За чисте довкілля" працівники сільської ради здійснили прибирання прилеглої території.

Просимо кожного жителя громади долучитися до генарального прибирання нашої громади, покращити санітарний стан територій на яких ви проживаєте, здійснити озеленення, привести в належний стан прибудинкові території.

Кожен з нас повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.