Відбулася двадцять сьома чергова сесія Копачівської сільської ради

Дата: 29.05.2023 12:19

24 травня відбулася  двадцять сьома чергова сесія Копачівської сільської ради на якій депутати розглянули питання про внесення змін в рішення №22/17 від 22.12.2022 року "Про бюджет територіальної громади на 2023 рік"; про перейменування вулиці в с. Любче Копачівської сільської ради; про створення Центру надання соціальних послуг Копачівської сільської ради, затвердження його структури та Положення про Центр надання соціальних послуг; про внесення змін в структуру виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів; про внесення змін в рішення від 22.02.2023 року №24/2 "Про Програму надання фінансової підтримки військовим формуванням на 2023 рік"; про затвердження технічної документації щодо поділу та об'єднання земельної ділянки; розглянуто заяви громадян. На сесії були запрошені керівник та заступник  ВПД №1 м. Рожище Луцького РУП ГУНП у Волинській області, які розповіли депутатам про можливість розміщення на території громади робочого місця офіцера громади з метою забезпечення правопорядку та недопущення правопорушень на території ОТГ.