Нарада керівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Копачівської сільської ради

Дата: 23.06.2023 12:50

В четвер 22 червня у відділі з питань гуманітарної політики відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти  Копачівської сільської ради щодо спрощення ведення документообігу та впровадження електронних журналів та щоденників. Це є важливим кроком в напрямку модернізації освітнього процесу. Впровадження сучасних технологій управління та обліку документів має на меті полегшити роботу педагогічних працівників та забезпечити більш ефективну комунікацію між всіма учасниками освітнього процесу.

Одним з головних питань, обговорених на нараді, було впровадження електронних журналів та щоденників. Це означає, що традиційні паперові журнали та щоденники будуть замінені електронними системами, які дозволять зручно та швидко вносити інформацію про відвідуваність учнів, оцінки, домашні завдання тощо. Дана новація полегшить роботу вчителів, дасть можливість батькам миттєво отримувати інформацію про успішність своїх дітей та сприятиме забезпеченню більшої прозорості та відкритості в системі освіти.

Також на нараді було проаналізовано стан підготовки закладів освіти до нового навчального року.