Відбулася двадцять дев'ята позачергова сесія Копачівської сільської ради

Дата: 07.07.2023 14:37

Під головуванням Копачівського сільського голови Олександра Совтиса відбулася 29-та позачергова сесія Копачівської сільської ради у роботі якої взяли участь 15 обранців громади. Порядок денний налічував 9 питань, з яких було розглянуто 7. Питання Про затвердження "Положення про фінансово-матеріальне забезпечення голови, секретаря, працівників апарату, працівників виконавчих органів апарату та працівників інших виконавчих органів Копачівської сільської ради" та "Про встановлення надбавки сільському голові Совтису О.Є" були перенесені на розгляд на наступний раз. Також залишилось на доопрацювання та додаткове вивчення юридичних аспектів питання "Про присвоєння назви вулиці в садівничому товаристві "Мальовниче".

Позитивно були вирішені питання щодо встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, щодо створення логопедичного пункту та введення ставки логопеда в ЗЗСО "Ліцей села Копачівка", який, як планується, працюватиме також за графіком на виїзді по населених пунктах громади. Розглянуто та задоволено 4 заяви, що надійшли від громадян, що стосуються земельних питань, також обговорено та заплановано на розгляд у майбутньому ряд актуальних питань з життя громади.