Відбувся виїзд мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства

Дата: 07.07.2023 15:29

3 липня 2023 року мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, здійснила виїзд у сім’ю Копачівської громади, щодо якої надійшло повідомлення про вчинення домашнього насильства. Представники мобільної бригади провели профілактичні бесіди з членами сімей, надали консультації та соціально-психологічну допомогу відповідно до їх потреб.

Нагадуємо! Якщо ви стали жертвою або свідком домашнього насильства звертайтеся до:

- органів Національної поліції  (за номером телефону 102)

- «Гарячої лінії» з питань запобігання та протидії домашньому насильству (усі дзвінки безкоштовні), анонімні та конфіденційні:

15-47 - урядової «гарячої лінії» для осіб, які постраждали від домашнього насильства;

116-123 (з мобільного);

0 800 500 335 - національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації;

116 111 (з мобільного); 0 800 500 225 - національної «гарячої лінії» для дітей та молоді

- мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Копачівської сільської ради, фахівці якої надають соціально-психологічну допомогу постраждалим особам та соціальні послуги відповідно до їх потреб (с.Копачівка, вул..Першотравнева, 46, тел.03368 99131)