Навчання з базової підготовки громадян до національного спротиву

Дата: 12.07.2023 15:35

В умовах війни та постійної напруженої ситуації, як ніколи актуальним і потрібним є проведення різноманітних видів навчань та підготовки кожного і кожної для реагування на гострі та нестандартні ситуації, що можуть виникнути в будь який момент. Ми повинні бути готовими до всього, та хоча б мінімально володіти навичками виживання, надання домедичної та медичної допомоги, будівництва фортифікаційних споруд та маскування. Саме такі змістовні, цікаві, повчальні, насичені навчання сьогодні для жителів Копачівської громади провели інструктори ГО "Вовки Волині".

Кожен охочий міг попрактикуватись в розборі і зборі автомата АК-74, послухати та  розібратися в ньюансах прицілювання.

Фото без описуРозповіли жителям громади і про персональне маскування та маскування техніки, будівництво та укріплення фортифікаційних споруд. Всі охочі попрактикувалися у правильному накладанні турнікету, інструктори детально розповіли про тампонацію ран, показали наочно, як робити штучне дихання, надавати домедичну допомогу пораненому.

Фото без описуМабуть найцікавішим для всіх у навчанні став запуск розвідувального дрону та скидання з нього фальш гранати. І великі, і малі затамувавши подих спостерігали за ним в небі над клубом.

Жителі громади щиро дякували військовим інструкторам та запрошували ще. Разом до перемоги! Слава Україні! Героям слава!