Цифровий інтерактивний онлайн-дашборд

Дата: 04.08.2023 14:50

28 липня 2023 року відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації запустив цифровий інтерактивний онлайн-дашборд впровадження електронних журналів закладами загальної середньої освіти області.
Це інформаційна цифрова панель, що дозволяє отримувати та аналізувати дані в режимі онлайн та оновлюється автоматично. Дані можна фільтрувати: за районами, громадами, навчальними закладами та освітніми платформами, а також для наочності – використовувати інтерактивну мапу. Дашборд дозволяє зробити освітній процес прозорим та зрозумілим для усіх: освітян, учнів, батьків, громадськості, ЗМІ. Кожен його відвідувач може залишити відгук або рекомендацію щодо процесу впровадження е-журналів у тому чи іншому закладі освіти.
Переглянути дашборд можна за посиланням: