Дата: 04.08.2023 15:44

Сьогодні, 4 серпня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Копачівської сільської ради. На порядок денний було винесено 8 питань серед яких - про готовність закладів освіти до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період; про  організацію роботи ЗДО Копачівської сільської ради у 2023-2024 навчальному році; щодо внесення змін в рішення від 21.12.2022 р №162 "Про затвердження порядку надання одноразової матеріальної допомоги жителям Копачівської сільської ради на 2023 рік". Також було розглянуто питання щодо затвердження посадових інструкцій працівників сільської ради та затвердження тарифів на соціальні послуги новоствореною установою КУ Центр надання соціальних послуг Копачівської сільської ради, а також взяття під соціальний супровід сім'ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах.  Членами виконавчого комітету розглянуто заяви про присвоєння адрес та про надання допомоги на протезування.