Знову громада в жалобі

Дата: 23.08.2023 12:40

Копачівська громада втратила ще одного Героя. Під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області 11 серпня 2023 року, в результаті мінометного обстрілу з боку противника, отримав поранення та помер 18 серпня 2023 року від отриманих поранень у Запорізькій обласній клінічній лікарні, старший сержант Дем'янчук Микола Володимирович 1968 року народження, уродженець с. Башова.

Сумуємо та розділяємо біль втрати разом з родиною загиблого.

Траур в громаді за загиблим Героєм триватиме з 23 по 25 серпня включно.

Протягом цих днів у Копачівській громаді мають бути приспущені державні прапори України з траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

Вічна і світла пам'ять Герою!

Про час і місце поховання Героя повідомимо згодом.