Сьогодні об 11 годині на щиті повертається Шуляк Євген Васильович

Дата: 24.08.2023 09:15

Сьогодні 24 серпня об 11 годині, назавжди на щиті в рідне село Ужова повертається захисник України Шуляк Євген Васильович, 1995 року народження. Жителів Копачівської громади просимо вшанувати Героя та створити "живий коридор" (від повороту з траси до Бригади по вул. Бригадній) до будинку нашого Героя-захисника. Згодом жалобний кортеж вирушить до храму с. Кременець, де отець Андрій з іншими священниками проведе відправу, тоді до місця поховання - кладовища у с. Кременець.

Нагадаємо, Євген Шуляк отримав поранення несумісні з життям 13 серпня 2023 року в результаті мінометного обстрілу з боку противника на Запорізькому напрямку, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України. 14 серпня він помер в реанімації однієї з лікарень Запоріжжя.

Вічна і світла пам'ять Герою!

Щирі співчуття родині і близьким загиблого Героя. Поділяємо ваше горе.