Завтра, 26 серпня, востаннє "на щиті" в рідне село Башова повертається Дем'янчук Микола Володимирович

Дата: 25.08.2023 11:55

26 серпня Копачівська громада прощатиметься з загиблим захисником України Миколою Володимировичем Дем'янчуком.

Траурний кортеж з тілом Героя орієнтовно в 11 год. буде слідувати через с. Копачівка цетральною трасою - до рідної домівки захисника у с. Башова.

Згодом від рідної домівки траурна процесія вирушить до храму релігійної громади Святого Пророка Іллі ПЦУ с. Копачівка, де о 12.00 год. відбудеться чин відспівування Героя .

Поховають загиблого Миколу Дем'янчука на кладовищі с. Башова.

Нагадаємо, Микола Дем'янчук отримав поранення  під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області 11 серпня 2023 року в результаті мінометного обстрілу з боку противника,  помер 18 серпня 2023 року від отриманих поранень у Запорізькій обласній клінічній лікарні

Просимо жителів громади гідно зустріти Героя, який віддав за нас своє життя, та підтримати родину в цей нелегкий час.

Вічна пам'ять і слава Героєві! Щирі співчуття рідним та близьким загиблого.